STREFA INSPIRACJI
Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy ekskluzywną Strefę Inspiracji, w której zaprezentowane zostały najnowsze trendy w ślubnej scenografii.  Zapierające dech w piersiach dekoracje i dopracowane do perfekcji detale przenoszą w świat najbardziej wyrafinowanych przyjęć przygotowywanych ze światowym rozmachem. Tutaj przyszli małżonkowie mogą poczuć się jak na przyjęciu weselnym.

MEETING WEDDING PLANNERÓW
Specjalnie zaaranżowana strefa dla konsultantów ślubnych, w której będą udzielać bezpłatnych porad dla przyszłych par młodych. Od czego zacząć planowanie wesela? O czym należy pamiętać przy wyborze fotografa? Jak stworzyć perfekcyjny scenariusz dnia ślubu? Na te i inne pytania odpowiedzą fachowcy z branży ślubnej.

Facebook

Recital na otwarcie targów

Michał Wiśniewski

Inspiracje na nowy sezon

Izabela Janachowska

Pokaz pierwszego tańca

Pierwszy Taniec Dance Agency Paweł Staliński i Paulina Janicka

Nowoczesne i rock’n’rollowe suknie ślubne

Agata Wojtkiewicz

Sekrety idealnego garnituru

PAWO Konrad Duczmalewski

Trendy w modzie ślubnej

Maciej Zień i Rafał Michalak

GOŚCIE SPECJALNI

Recital na otwarcie targów – Michał Wiśniewski
Inspiracje na nowy sezon – Izabela Janachowska
Pokaz pierwszego tańca – Pierwszy Taniec Dance Agency Paweł Staliński i Paulina Janicka
Nowoczesne i rock’n’rollowe suknie ślubne – Agata Wojtkiewicz
Sekrety idealnego garnituru – PAWO Konrad Duczmalewski
Trendy w modzie ślubnej – Maciej Zień i Rafał Michalak

BARMAN SHOW
Pokaz trików barmańskich oraz najlepszych koktajli dla gości w połączeniu z pasją i dobrą muzyką

STREFA ZARĘCZONYCH
Jeśli tu trafiliście, oznacza to tylko jedno – planujecie jeden z najpiękniejszych dni Waszego życia. A tam, gdzie pojawia się temat cudownych przyjęć, pojawia się również Karolina Jaros i jej Karolove Kartki. Już 21 i 22 września zapraszamy na wspólne, bezpłatne warsztaty podczas targów Warsaw Wedding Days! To dzięki nim zrobicie kolejny krok do przodu w przygotowaniach ślubnych. Jesteście zainteresowani? Może jest tematyka warsztatów, na którą szczególnie zwrócilibyście uwagę? Dajcie nam znać! Więcej informacji już niebawem! Jeśli macie w głowie za dużo pomysłów, wspólnie z Karoliną je usystematyzujecie. Jeśli brakuje Wam motywu przewodniego, atrakcji lub nie wiecie jak dobrać kwiaty do pory roku – razem stworzycie plan na najwspanialsze wydarzenie roku!

STREFA MAREK PREMIUM
Luksusowe marki oferujące produkty do organizacji ślubu i wesela, niebanalne prezenty ślubne, ekskluzywna moda ślubna

WARSZTATY TANECZNE
Świetna okazja, aby poznać kroki pierwszego tańca. Warsztaty Taneczne prowadzone przez jedynych w Polsce specjalistów w kompleksowym tworzeniu pierwszego tańca weselnego. Dance Agency to doświadczeni profesjonaliści, którzy kreują piękną i efektowną choreografię. Młode pary mają okazję dowiedzieć się, że pierwszy taniec nie musi być stresujący jeżeli zostanie dobrze przygotowany.

KONKURSY